Mantolama Kredisi

ISI YALITIM KREDİSİ

TÜRKAR ENERJİ İNŞAAT San Tic Ltd Şti'nin sizlere sunduğu ödeme kolaylıkları sayesinde ödemelerinizi 18 ay taksitle peşinatsız, faizsiz ve dosya masrafsız gerçekleştirebilir ya da 24 ay taksit imkanından yararlanarak kredi ya da senet ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. 
Tercihiniz doğrultusunda anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları ile taksitli ödeme yapabileceğiniz gibi,peşin ödemelerinizde de özel indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. 

Eviniz için mantolama kredisi
Evinizde kışın soğuktan, yazın sıcaklardan yakınıyorsanız binanızı mantolama yaparak bu sorununuzu çözebilirsiniz. Üstelik çok kısa sürede kendini amorti edecek bu uygulamayla yakıttan da tasarruf edebilirsiniz.
2007 yılında çıkarılan Enerji Verimliliği Kanunu, binalara ısı yalıtımı yapma zorunluluğu getirmişti. Dış Cephe Mantoloma Kat Mülkiyeti Kanunu’na (KMK) göre binanızda ısı yalıtımı yapma kararını oy çokluğuyla almanız yeterli. 10 daireli bir binada 6 kişinin “evet” demesi durumunda geriye kalan 4 kişi bu karara uymak zorunda. Daire sakininin “Ben istemiyorum para ödemem” deme hakkı da bulunmuyor.

8 Aya Kadar Yüzde Sıfır Faiz

Binalarında oy çokluğuyla bu kararı alanlar için çok uygun koşullarda krediler mevcut.
Şeker bank, EKO kredi Yalıtım'ı hem bireylere/apartman yönetimlerine hem de işletmelere 8 ay vadeye sıfır faiz, dosya ve kredi kullandırım masrafı olmadan sunuyor.
Maksimum 60 ay vadede verilen kredinin faizleri 12 aya yüzde 0.25,18 aya 0.54,24 aya 0.69,36 aya 0.81, 48 aya 87, 60 aya ise 0.91 olarak uygulanıyor. İşletmelere ise minimum 3, maksimum 24 ay vadeyle 500 bin TL’ye kadar kredi kullandıran Şekerbank, 12 aya yüzde 0.46,18 aya 0.80, 24 aya da yüzde 1 faiz uyguluyor.
Vadenin artması durumunda bile çok düşük faiz oranları mevcut.
Ziraat Bankası da yine 8 aya kadar yüzde 0 faiz ve dosya masrafsız Yalıtım Kredisi veriyor.
Türkiye Finans Bankası da 18 ay vadede yüzde sıfır katkı payı ve 36 aya varan taksit ve değişik katkı payı seçenekleri olan yalıtım kredisi sunuyor.
Tekstil Bank , DenizBank, Akbank, Vakıfbank ve Finansbank da yine 8 aya kadar sıfır faiz ve sonrasında vade uzadıkça değişen faiz oranlarıyla yalıtım kredisi veren bankalar arasında.
ÖDEME KOLAYLIĞI
Firmamız ile anlaşmalı bankalardan ev sahiplerine sunulan kredi kolaylığı,
            4. ZİRAAT BANKASI ISI YALITIM KREDİSİ

Finansbank Yalıtım Kredisi

Bahar geldi, yaz aylarının yaklaşması ile ısı yalıtımı başta olmak üzere pek çok yalıtım işlemleri ile beraber pek çok tadilat...
Bahar geldi, yaz aylarının yaklaşması ile ısı yalıtımı başta olmak üzere pek çok yalıtım işlemleri ile beraber pek çok tadilat masrafları, yalıtım masrafları ortaya çıkacak. Kredi veren bankalar da ihtiyaç kredisi kampanyalarıarasına bu masraflara yardımcı olmak için yalıtım kredisi seçeneklerini koydu.
Bu kampanyalardan biri olan Finansbank yalıtım kredisi de, Finansbank ihtiyaç kredisi seçenekleri kapsamında evlerine ısı yalıtımısu yalıtımıses yalıtımı ve yangın yalıtımı yaptırmak isteyenlere 60 ay vadeye ve 10 bin TL kredi tutarına kadar yalıtım kredisi sunuyor.

ENERJİ KİMLİK BELGESİ

Bina Enerji Performans Yönetmeliğine uygun olarak bep-TR yazılımı üzerinden düzenlenen Enerji Kimlik Belgesi için yalıtım uygulaması başlamadan önce konutunuzun mevcut profili çıkarılacak ve uygulama sonrasında hangi enerji verimlilik sınıfında yer alacağı belirtilecektir. Konutlarda Enerji Performans Yönetmeliğine göre; 2017 Mayıs ayına kadar konutların Enerji Kimlik Belgelerinin alınmış olması gerekmektedir ve bu tarihten itibaren alım, satım, kiralama gibi işlemlerde bu belgenin düzenlenmiş olması şartı aranacaktır. 

TÜRKAR ENERJİ'nin size özel ödeme seçenekleri sayesinde istediğiniz ödeme kolaylığından yararlanarak enerji tasarrufuna atılan ilk adımın keyfini bütçenizi zorlamadan çıkarın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme